MENU
+90 554 343 25 25

İstanbul doğumlu olan Göksel Ateş, Güzel Sanatlar Fakültesin’e gitmeden  önce İstanbul Üniversitesi’nde iki yıllık Reklamcılık ve Halkla İlişkiler okudu. Sektöre ilk olarak reklam ajanslarında balaşladı. Sektörde marka olabilmek için, eğitim haricinde işin mutfağına ve çıraklığına inmeye karar verdi. Şirketlerde çalıştığı dönemlerde, haftasonları ve alabildiği işlerde geceleri setlerde yada kampanya çalışmaları yapan üstadlarının yanında sabahladı. Her ne kadar yorucu olsada bu onun yaptığı ve adını markalaştıracağı işini öğrenmesine yardımcı oldu.

Güzel Sanatlar Fakültesini kazandıktan sonra, bir çok fotoğrafçıya, yönetmene yardımcılık yaptı. Bu onun için çalışmış olduğu ajanslarla beraber ve bireysel olarak girdiği yarışmalarda, başarılı olmasını sağladı. Sektörde Yaşar Saraçoğlu, Cemil Ağacıkoğlu, Yalçın Savuran, Timur Savcı, Osman Sınav, Sedat Ayrancı gibi isimlerle çalışması, kariyerinde vermiş olduğu kararlara büyük etken oldu.

En son olarak kamera arkasında yapmış olduğu işi Akademik açıdan bilgili olarak yürütebilmek için Sinema & TV eğitimi adı. Şu an hala aylık dergilere freelance olarak moda fotoğrafçılığı ve yaratıcı yönetmenlik yapmakla beraber Klaket Aktüel dergisinin genel yayın yönetmenidir. Çalışmış olduğu prodüksiyon şirketleriyle ve ajanslarla proje bazlı olarak yaratıcı yönetmenlik hizmeti de vermektedir.

Göksel için hayal gücünde limit yoktur.